Rudyho testovací centrum

test_kvetenRudy věří tomu, že objektivní a nezaujaté recenze krmiv, hraček a jiných chovatelských potřeb napíšete jedině vy sami. Naši zákazníci nebo příznivci. 

Proto jsme se rozhodli otevřít Rudyho testovací centrum!

Jak to funguje?

Od dubna 2014 každý měsíc běží testování jednoho vybraného produktu, který dostanou naši fanoušci na vyzkoušení. Všechny došlé recenze potom v původní podobě vystavíme na našich stránkách a vy ostatní si podle zkušeností nezávislých recenzentů o produktu uděláte vlastní obrázek.

Kdo produkty testuje?

Na naší Facebookovské stránce vždy v předstihu uveřejňujeme podrobnosti připravovaného testu. S ohledem na omezený rozpočet testovacího centra se testování nemohou vždy účastnit všichni zájemci. Vyvinuli jsme proto aplikaci, která umožní vybrat složení testovacího týmu maximálně spravedlivým způsobem. Vstup do aplikace vede přes nás profil na Facebooku. Snažili jsme se, aby přihlášení do testování bylo maximálně jednoduché. V podstatě stačí jen nahrát fotku Vašeho psa nebo kočky. během uzávěrky složení testovacího týmu se Vám sami ozveme s detaily.

Jak testování probíhá?

Jednoduše. Všem fanouškům z testovacího týmu pro daný měsíc pošleme dostatečné množství krmiva nebo vybraný produkt a za měsíc se zeptáme na zkušenosti. Recenze od testovacího týmu zveřejníme jakmile nám přijdou „z terénu“.

Kdy začínáme?

Už jsme začali! První test proběhl v dubnu 2014 a další jsou v běhu.

Co budeme testovat

většinou novinky, které zařazujeme do sortimentu našeho obchodu rudyhosvet.cz. Pokud máte tip na testování, dejte nám vědět!

 

One thought on “Rudyho testovací centrum

  1. Dobrý den, měla bych tip na testování granulek pro kočičky, které trpí alergií a nemohou baštit obiloviny. Jediné granulky, které nám zatím vyhovují jsou Artemis a Calibry. Britky odmítá, Nutram Sensitive (průjem). Míchám jí proto tyto dvoje granulky a občas přidám jen pár granulek Wiskas, kterými krmím kasárenské kočičky. Po těchto granulích je jako divá :-), ale taky má pak průjem. Test granulek bych tak opravdu ocenila. Mějte se hezky. Veronika

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>