DPD je naším hlavním partnerem v přepravě pro letošní rok

Trochu opožděně se dostáváme k rozuzlení hádanky jaký přepravce bude letos doručovat objednávky pro náš eShop. Po několika jednáních jsme vybrali DPD, který doručuje k Vám domů do druhého dne a navíc současně vyřizuje přepravu zásilek do distribuční sítě Uloženka. Zásilku si tak naši zákazníci mohou vyzvednout také na jednom z více než 80ti odběrných míst a někde i o víkendu. DPD nahradil dosavadního dopravce InTime i odběrná místa Žabky, která měla bohužel váhové omezení do 10 kg.

Přidanou hodnotou DPD je aktivní informování o stavu doručování zásilky a jednoduchost úpravy data a času doručení. První zprávu naši zákazníci dostanou už v momentě, kdy kurýr převezme balíček u nás na skladu. Průběh doručení pak můžete sledovat a operativně měnit termín doručení na adrese dpd.cz přímo z mobilního telefonu!

MojeDPD

Vedle toho samozřejmě i nadále nabízíme dopravu Českou poštou (Balík do ruky).

Tým rudyhosvet.cz

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>